Wydrukuj tę stronę

Właściciele Audi podejrzani o zdradę. Wyróżniony

poniedziałek, 17 czerwiec 2013 07:55 Napisane przez  KK

Co roku, jeden ze znanych brytyjskich porali przygotowuje ranking samochodów, których właściciele najczęściej zdradzają swoje partnerki. Kto wygrał w tym roku? Który samochód stał się wyborem macho 2013? 

 

Wyniki wskazują jednoznacznie, unikajmy więc właśicieli Audi. Według statystyk 22,2% z nich zdradza swoich partnerów. Niechlubne, drugie miejsce to osoby przemieszczające się BMW, 13,8% z nich nie dochowuje wierności.  

Kierowcy dwóch luksusowych marek zostawili w tyle swoich kolegów, posiadaczy Mercedesów, którzy w tym roku zajęli dopiero trzecią pozycję z wynikiem 8,7%. Czyżby skończyła się podryw na "merola" ? 

 

W tym roku przysnęli też właściciele rodzinnych Volvo (7,5%) oraz  Volkswagenów (5,7%). Najporządniejsi okazali się jeżdżący nudnych Peugeotów, 0,4% z nich dopuściło się skoku w bok. Zaraz następni po posiadaczach "lwów" są kierowcy Renault (0,5%), Skód (1%) i Hyundaiów (1,5%).

 

Przeprowadzona w Polsce ankieta, mająca zbadać czy właściciele Audi także tutaj są najbardziej ekspansywni łóżkowo wykazała, że 50% z nich "zdradza na lewo i prawo"... Czy więc warto bać się kierowców Audi? :-) 

 

 

Czytany 19176 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 sierpień 2013 22:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane