Drukuj

 

 

vw golf 4 gti 3

 

 

Kowalski jeździ Volkswagenem, nie gardzi też i Audi. 

Niezmiernie od kilku lat, rekordy popularności wśród poszukujących środka lokomocji internautów bije Volkswagen. Na serwisach aukcyjnych znajdziemy najwięcej zapytań dotyczących tej marki, ale i najwięcej ogłoszeń.

 

Szukamy Golfów, Polo i Passsatów z rynku wtórnego, ale i chętnie inwestujemy w nowe samochody tej marki. Doceniamy ich niezawodność i wysokie noty wystawiane przez użytkowników tej marki.

 

Volkswageny uważane są za samochody dobre i to bez względu na wiek, czy przebieg. Niska awaryjność, szeroka gama części (także tzw. zamienników) i
łatwość naprawy, szczególnie starszych modeli, decydują o wysokim poziomie zaufania, jakim darzą tą markę kierowcy.

 

Wśród Audi, najczęściej szukaliśmy modeli A4, A6 oraz A3. Są one alternatywą dla użytkowników chcących poprawić swój prestiż oraz jakość podróżowania, bo ta marka bezsprzecznie należy do segmentu samochodów luksusowych.

 

Polacy dalej kupują auta paroletnie, czasem kilkunastoletnie, wszakże mając dobry serwis i sprawdzonych mechaników, nie ma się czego bać..

Zapraszamy do najlepszego serwisu VW, Audi i Skody w Łomiankach!

eCarService.pl Sp. z o.o.
ul. Długa 12
05-092 Łomianki

tel: 729 238 191

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                        Porady

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć