Kategoria: Latest
Opublikowano: 25 sierpień 2013 Odsłony: 49917
Drukuj

law2Porady Prawne i Ubezpieczeniowe

 W końcu zarejestrujesz "anglika"

W końcu zarejestrujesz "anglika"

 
   
   
 
   
 
 
  Know How Opony?
   

 
Kategoria: Latest
Opublikowano: 25 sierpień 2013 Odsłony: 49380
Drukuj

Volkswagen KombiTo jeden z najdłużej produkowanych samochodów na świecie. Volkswagen Kombi, czyli brazylijska wersja popularnego T2 znajduje się w ofercie Volkswagena już 56 lat!  

Pierwszy Kombi zjechał z lini produkcyjnej w 1976 roku, jednak jego historia sięga znacznie dalej. Tak naprawdę pierwszy samochód opuścił fabrykę 2 września 1957 roku i był następcą Transportera T1. 

Ponieważ koncern zadecydował o zakończeniu produkcji, przygotowuje prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów, limitowaną wersję 600 sztuk o nazwie "56-lat Kombi Last Edition".

Volkswagen Kombi wnętrzeOstatnie modele Volkswagena będą odróżniać się od innych ale i nawiązywać do przeszłości. Karoseria będzie dwubarwna (niebiesko-biała), zderzak oraz obręcze i paski kół także w historycznym białym kolorze, do tego winylowa także dwukolorowa tapicerka oraz zasłonki w środku 

Pod maską znajdzie się silnik o mocy 78, 80 koni mechanicznych i pojemności 1.4 litra. Jeśli zamiast benzyny do baku trafi popularny w Brazylii etanol. Napęd, jak przeszło pół wieku temu, przenoszony jest na koła tylnej osi za pośrednictwem ręcznej, czterostopniowej skrzyni biegów.

W tej chwili cena Volkswagena Kombi to nieco ponad 65 000 złotych, ile kosztować bedzie wersja "Last Edition", nie wie jeszcze nikt. 

Volkswagen Kombi jubileusz

 Volkswagen Kombi Stył

 

 
Kategoria: Latest
Opublikowano: 02 sierpień 2013 Odsłony: 133800
Drukuj

miloiczystoSprzątanie domów Warszawa

Twój dom powinien być  miejscem do którego chcesz chętnie wracać.  Ciągła walka z kurzem i brudem, porządkowanie rzeczy i pielęgnacja otoczenia wymaga  poświęcenia czasu i pracy. Nasz Team Miło i Czysto , Sprzątanie Warszawa proponuje usługi zarówno w trybie incydentalnym jak i bieżącym utrzymaniu czystości. Tylko od Ciebie zależy jak często i jaki zakres prac wykonamy specjalnie dla Ciebie. Masz możliwość wybrać opcję pracy przy użyciu naszych środków chemicznych i sprzętu, z wykorzystaniem produktów przyjaznych środowisku, jak również wynająć samego pracownika. Ty musisz nam zagwarantować na miejscu możliwość korzystania z wody, prądu oraz drabiny jeśli jest taka konieczność. Możemy delegować jedną jak również wieloosobowe zespoły. Usługi wykonywane przez nas są na najwyższym poziomie. Wykwalifikowany polski personel jest przez nas wyszkolony, koordynatorzy posługują się językami obcymi. Wszystko po to, abyś swój wolny czas mógł poświęcić na ważne w Twoim życiu sprawy.

Przykładowy zakres prac. Czego możesz od nas oczekiwać?

Odkurzanie, mycie podłóg i listew przypodłogowych;
Odkurzanie mebli tapicerowanych;
Mycie sanitariatów;
Mycie glazury;
Mycie armatury;
Mycie luster;
Mycie frontów mebli kuchennych i łazienkowych;
Mycie frontów szaf, szafek i półek;
Mycie sprzętu RTV i AGD;
Mycie drzwi i witryn;
Mycie naczyń;
Zmiana pościeli; 

Prasowanie
Odkurzanie i mycie elementów oświetlenia; 
Doczyszczenie fug;

Doczyszczanie kuchenek, piekarników;

Doczyszczenie glazury, armatury;

Odkurzanie i mycie kaloryferów; 
Mycie okien i powierzchni szklanych;

Doczyszczanie i mycie ram okiennych i okien futryn;
Porządkowanie wewnątrz szafek kuchennych i łazienkowych;
Porządkowanie wewnątrz szaf i szafek;

Streepowanie posadzki;

Odkurzanie biblioteki;

Pielęgnacja ksiązek;
Drobne naprawy domowe;

Usługi hydrauliczne;

Usługi elektryczne;
Skręcenia mebli;

Malowanie ścian i sufitów;
Konserwacja;

Impregnacja, krystalizacja kamienia;

Olejowanie posadzek;

 

Masz inne potrzeby? Zadzwoń do nas i zapytaj nas czy możemy to dla Ciebie zrobić?

 

 

pp-logo2,opieka nad domem,sprzatanie warszawa,niania,guwernantka,agencja pracy domowej

 

ZAPRASZAMY DO Prestige Partners tel ~: 22 298 0 300 

Agencja pracy domowej | Usługi Niani| Usługi sprzątania

 

Potrzebujesz pomocy domowej?  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać BEZPŁATNĄ Konsultację !

 

Naszą misją jest wykorzystanie naszego doświadczenia w rekrutacji personelu , tak aby zapewnić rodzinie lub firmie najlepszych i profesjonalnych pracowników domowych jak i biurowych, dokładnie sprawdzonych i ocenianych pod kątem umiejętności, tak aby zapewnić zdrowy, szczęśliwy dom czy dobrze prowadzone biuro.Znajdziemy i zrekrutujemy zespół dowolnego typu , aby był najlepszy dla Ciebie. Nasi pracownicy to : gospodynie, nianie, prywatni kucharze, kierowcy, menedżerowie domu, osobisty asystentent, housemen, lokaje, gospodynie , au-pair, usług niani, opieka do osób starszych,sprzątanie, opiekunki do wynajęcia, i wiele innych ...

Jesteśmy osobistą agencją rekrutacyjną. Najlepszą z pośród wszystkich agencji pomocy domowej i usług towarzyszących.

Sprawdź nas już dziś!

Opisy stanowisk agencji , wybierz z pośród najlepszych:

au pair kulka pielęgniarka dziecięca kulka opiekun osoby starszej kulka guwernantka kulka niania kulka pan niania kulka osobisty ochroniarz kulka kamerdyner kulka dozorca kulka kierowca kulka kucharz kulka szef kuchni kulka menager domu kulka prywatny asystent kulka ogrodnik kulka lokaj kulka serwis sprzątający kulka złota rączka kulka pokojówka kulka osoba do prania kulka maior domus kulka asystent businessowy kulka starsi opiekunowie i towarzysze kulka personel medyczny

Wnioskodawcy *, odwiedź w sekcji menu zakładkę  " nasz personel ".

Prestige Partners agencja rekrutacji personelu domowego | Opieka Niani |usługi sprzątania

Skontaktuj się z agencją rekrutacyjną pracy domowej już dziś ! 

Telefon: 22 298 0 300 , email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 
Kategoria: Latest
Opublikowano: 25 sierpień 2013 Odsłony: 50766
Drukuj

crash testcrash testInsurance Institute for Highway Safety bije na alarm. Wiele modeli małych samochodów z 2013 nie przeszło testów bezpieczeństwa. Wśród aut, które szczególnie zaniepokoiły pojawiły się: 

  • Chevrolet  Sonic i Cruze koncernu General Motors z oceną "podrzędny"

  • KIA Soul i Forte jako "złe" 

  • Nissan Santra, także "zły"

W Stanach, jedna czwarta wypadków czołowych kończy się śmiercią lub trwałym kalectem. Może więc lepiej kupić większe auto? 

 

 
Kategoria: Latest
Opublikowano: 13 czerwiec 2013 Odsłony: 60824
Drukuj

mechanicPorady techniczne i eksploatacyjne

 szyba pokruszona2

Uszkodzona przednia szyba _

 

Co można naprawić i kto za to zapłaci?

 car parking  Czy warto montować czujniki parkowania? Czy czujniki parkowania to potrzebny element wyposażenia, czy tylko zbędny dodatek?
 wheel  Zbieżność to nasze bezpieczeństwo Już na pewno kiedy "odczuliśmy" wpadające koło w dziurę, możemy podejrzewać, że nie odbyło to się bez jakiegoś uszkodzenia...
 gearbox  Automatyczna skrzynia biegów - wygoda, o którą trzeba dbać Jak dbac o skrzynię biegów? 
aircondition Zadbaj o klimatyzację O tym, że nasz samochód wyposażony jest w klimatyzację, najczęściej przypominamy sobie gdy za oknem robi się ciepło...
 car engine  Jak szybko zniszczyć silnik w samochodzie?  Co robią kierowcy, żeby za wszelką cenę zniszczyć swoje auta?
 mechanic Kiedy warto sprawdzić stan techniczy samochodu  Każdy właściciel samochodu zobowiązany jest do regularnych przeglądów auta, w ustalonych przepisami odstępach czasu. Jednak czasem warto dodatkowo sprawdzić samochód. Oto kilka wskazówek, że czas podjechać do warsztatu
 mech Znaczenie regularnych przeglądów i drobnych napraw W przypadku regularnej eksploatacji często zapominamy, że samochód stanowi narzędzie podlegające ciągłemu zużyciu. Permanentny natłok pracy sprawia, że pomijamy istotne aspekty jakimi są przeglądy i naprawy drobnych usterek. Uchybienia takie mają jednak często poważne konsekwencje.
 tyres 2 Know How Opony? Co 3 ankietowany przez TNS OBOP kierowca nie widział, jaki jest prawidłowe ciśnienie w oponach. Większość z nas kontroluje stan ogumienia jedynie dwa razy w roku, przy wymianie kół na letnie lub zimowe. 75% kierowców jeździ ze źle napompowanymi kołami.
     

 
  • Samochody
  • Typy samochodów
Ruszyły zapisy na audi A3
26 Cze, 2013

Jeśli chcesz we wrześniu wyjechać z salonu nowym Audi A3 Lim

Audi a3
24 Paź, 2011

Audi A3 – jest przedstawicielem aut kompaktowych w ofercie Au

Audi Kowalskiego
05 Lip, 2012

Kowalski jeździ Volkswagenem, nie gardzi też i Audi. Niezmie

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć