Właściciele Audi podejrzani o zdradę. Wyróżniony

poniedziałek, 17 czerwiec 2013 07:55 Napisane przez  KK

Co roku, jeden ze znanych brytyjskich porali przygotowuje ranking samochodów, których właściciele najczęściej zdradzają swoje partnerki. Kto wygrał w tym roku? Który samochód stał się wyborem macho 2013? 

 

Wyniki wskazują jednoznacznie, unikajmy więc właśicieli Audi. Według statystyk 22,2% z nich zdradza swoich partnerów. Niechlubne, drugie miejsce to osoby przemieszczające się BMW, 13,8% z nich nie dochowuje wierności.  

Kierowcy dwóch luksusowych marek zostawili w tyle swoich kolegów, posiadaczy Mercedesów, którzy w tym roku zajęli dopiero trzecią pozycję z wynikiem 8,7%. Czyżby skończyła się podryw na "merola" ? 

 

W tym roku przysnęli też właściciele rodzinnych Volvo (7,5%) oraz  Volkswagenów (5,7%). Najporządniejsi okazali się jeżdżący nudnych Peugeotów, 0,4% z nich dopuściło się skoku w bok. Zaraz następni po posiadaczach "lwów" są kierowcy Renault (0,5%), Skód (1%) i Hyundaiów (1,5%).

 

Przeprowadzona w Polsce ankieta, mająca zbadać czy właściciele Audi także tutaj są najbardziej ekspansywni łóżkowo wykazała, że 50% z nich "zdradza na lewo i prawo"... Czy więc warto bać się kierowców Audi? :-) 

 

 

Czytany 14568 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 sierpień 2013 22:03
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • Samochody
  • Typy samochodów
Awarie silników Volkswagena 1.4TSI
05 Cze, 2013

Miały być mocne, niezawodne i oszczędne. Zostały zaprojekto

Audi a3
24 Paź, 2011

Audi A3 – jest przedstawicielem aut kompaktowych w ofercie Au

Audi Q7 pierwszy luksusowy crossover
04 Cze, 2013

Audi Q7 to pierwszy luksusowy crossover Suv tej marki. Usportow

Audi Kowalskiego
05 Lip, 2012

Kowalski jeździ Volkswagenem, nie gardzi też i Audi. Niezmie

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć