Posiadacze Skody Citigo wzywani na serwis! [lista numerów VIN samochodów] Wyróżniony

piątek, 21 czerwiec 2013 21:29 Napisane przez 

 

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody marki Skoda Citigo, wyprodukowane w okresie od pomiędzy 14 stycznia 2013 r. do 19 marca 2013 r. w Republice Czeskiej, mogą stwarzać zagrożenie dla użytkowników.

 

Przedsiębiorca poinformował, że w niektórych samochodach marki Skoda Citigo zostały zamontowane sterowniki poduszek bezpieczeństwa posiadające nieprawidłowo sparametryzowane oprogramowanie. W takich sterownikach nieaktywna jest funkcja diagnozy czujników zderzenia bocznego, co powoduje, że ewentualne zakłócenia i błędy w systemie bocznych poduszek bezpieczeństwa nie mogą zostać rozpoznane. Ponadto brak diagnozy powoduje, że w przypadku wystąpienia zakłócenia, nie zaświeci się lampka kontrolna poduszek bezpieczeństwa. W konsekwencji w przypadku zderzenia, poduszki bezpieczeństwa i napinacze pasów bezpieczeństwa mogą nie zadziałać lub zadziałają z opóźnieniem. Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 469 samochodów marki Skoda Citigo.

 

Przedsiębiorca poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o możliwości wystąpienia usterki oraz zaprosi do kontaktu z dowolnym Partnerem Serwisowym Skoda w celu umówienia wizyty i usunięcia ewentualnej usterki.

 

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela SKODA Polska, Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań; http://www.skoda-auto.pl/kontakt

 

Pełna lista samochodów wzywanych na serwis dostępna tutaj!

Dodatkowe informacje

  • Marka samochodu: Alfa Romeo
  • Model samochodu: BMW M6
  • Rodzaj paliwa: Hybryda
  • Lokalizacja: Europe
  • Miasto: New York
Czytany 21230 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 październik 2017 12:46
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

  • Samochody
  • Typy samochodów
Audi A4
23 Paź, 2011

Nowy model Audi A4 oznaczony jako B8 jest większy od poprzedni

Ruszyły zapisy na audi A3
26 Cze, 2013

Jeśli chcesz we wrześniu wyjechać z salonu nowym Audi A3 Lim

Audi Kowalskiego
05 Lip, 2012

Kowalski jeździ Volkswagenem, nie gardzi też i Audi. Niezmie

Facebook Slide LikeboxStat4u

O nas

eCarService to niezależny serwis samochodowy przeznaczony dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferujemy usługi w różnych systemach realizacji i rozliczeń.

Jak nas odnaleźć